Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos – tai šiuolaikiška ortodontinio gydymo priemonė, kurios pagalba:

  • Efektyviai ištiesinami dantys
  • Išsprendžiami net sudėtingi atvejai
  • Gydymas vyksta nepastebimai
  • Užtikrinama estetiška dantų išvaizda net gydymo metu

Vidutinė dantų tiesinimo kapomis trukmė – 18 mėnesių.

Kam rekomenduojamos nematomos dantų tiesinimo kapos?

Riešės šeimos klinikoje dantų tiesinimas kapomis vykdomas D’aligner kapomis. D’aligner – dantų tiesinimo sistema gaminama didžiausioje dantų technikos laboratorijoje Lietuvoje. Bendradarbiaujant su gydytojais ortodontais bei dantų technikais, kapos gaminamos pasitelkiant naujausias ir moderniausias technikas bei technologijas. Pagrindinis išskirtinumas renkantis lietuviškąsias dantų tiesinimo kapas – greitesnė gydymo pradžia, sulūžus ar pametus kapą – nereikia laukti kelių savaičių norint ją pakeisti.

Tai – idealus sprendimas visiems pacientams, kenčiantiems dėl ortodontinių problemų – turint kreivus, susigrūdusius dantis ar netaisyklingą sąkandį. Kapos ne mažiau efektyvios už įprastus breketus, tačiau, skirtingai nei pastarieji, yra labai estetiškos: iš išorės jų praktiškai nesimato! Kapos pagamintos iš skaidraus medicininio plastiko, todėl nealergizuoja, skausmingai nespaudžia dantų, nedirgina burnos gleivinės. Negana to, kapas galima išsiimti valgant ir valantis dantis, todėl nei mityba, nei dantų valymo rutina gydymo metu nepasikeis!

 

Kodėl verta rinktis Daligner kapas?

D’aligner

Breketai

Nematomos
Trumpesnė gydymo trukmė
Lengva prižiūrėti
Patogu valyti
Geriau prognozuojami rezultatai

Dantų tiesinimo nematomomis kapomis eiga

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, atliekama rentgeno nuotrauka, nuimami dantų atspaudai.

Pagal nuimtus dantų atspaudus, laboratorijoje gaminamos individualios tiesinimo kapos.

Kito vizito metu pacientui suteikiamas dantų tiesinimo kapų rinkinys. Kapas reikia keisti pagal gydytojo nurodymus.

Aktyvaus gydymo metu pacientas kapas turi nešioti 22 val. per parą ir reguliariai jas keisti.

Kaip tai veikia?

Kreivi ir netaisyklingi dantys gali turėti įtakos ne tik jūsų šypsenos išvaizdai, tačiau jų padėtis gali sukelti ir kitų komplikacijų. Jei jūsų dantys nėra tinkamai sulygiuoti, tai gali turėti įtakos jūsų sąkandžiui. Kai viršutiniai ir apatiniai dantys nesuderinami harmoningai, tai gali apsunkinti kramtymą ar kalbėjimą. Gali išsivystyti burnos ertmės problemų, tokių kaip netolygi emalio erozija ar smilkininio apatinio žandikaulio sąnario sutrikimas, jungiantis žandikaulį su kaukole. Šiuolaikinės technikos ir technologijos leidžia netaisyklingą sąkandį sutvarkyti nenaudojant breketų ar plokštelių, o pasitelkiant skaidrias tiesinamąsias kapas. „D’aligner“ gali suteikti jums gražią, funkcionalią šypseną, kurios nusipelnėte.

Nešiojant individualiai Jums pagamintas D’aligner dantų tiesinimo kapas, dantys palaipsniui juda į taisyklingą padėtį. Tiesinant dantis skaidriomis kapomis galima išspręsti sąkandžio problemas, įskaitant:

Gilus sąkandis

Gilaus sukandimo atveju tarpusavyje kontaktuoja visi dantys, tačiau pernelyg giliai persidengia priekiniai dantys. Kartais, sukandus, viršutiniai dantys gali visiškai uždengti apatinius. Dažniausiai pastebimas galinio sąkandžio atvejais. Pagrindinė priežastis – per mažas apatinis žandikaulis. D’aligner dantų kapomis galima išspręsti gilaus sąkandžio problemą,priekinius dantis intruduojant, o šoninius – ekstruduojant.

Dantų susigrūdimas

Dėl vietos trūkumo dantų lanke dantys gali susigrūsti, persidengti ir pasisukti, kartais palinkti į priekį arba atgal. Susigrūdę dantys gali apsunkinti burnos higieną,sunku valyti tarpdančius. Lengviau kaupiasi apnašos, dantų akmenys ir kenksmingos bakterijos – tai gali sukelti dantų ėduonį ir dantenų ligas. Greičiau dyla dantys. D’aligner dantų tiesinimo kapomis lengvas susigrūdimas ištiesinimas lengvai, atliekant tarpdančių pašlifavimą. Sunkaus susigrūdimo atveju gali prireikti papildomų ortodontinių aparatų.

Kryžminis sąkandis

Esant kryžminiam sąkandžiui viršutiniai dantys yra palinkę į vidų labiau negu apatiniai. Gydymas gali būti šiek tiek sudėtingesnis. Gali prireikti elastikų ir kitų papildomų ortodontinių aparatų ar pakelti sąkandį.

Tarpai tarp dantų

Diastema – tai tarpas tarp viršutinių ir apatinių pirmųjų priekinių dantų (centrinių kandžių). Padidėję tarpai gali būti ne tik tarp priekinių, bet ir tarp kitų dantų. Išretėję dantys sukelia diskomfortą – kramtymo, garsų tarimo. Tarpo tarp dantų uždarymas gali būti atliekamas taikant ortodontinį gydymą skaidriomis kapomis.

Atviras sąkandis

Tarpusavyje kontaktuoja tik krūminiai dantys. Net ir sukandus, tarp priekinių dantų lieka tarpas. Dažna priežastis – netaisyklinga viršutinio žandikaulio padėtis ar bloga apatinio žandikaulio augimo kryptis. Atviras sąkandis kapomis gydomas daug paprasčiau nei pasitelkiant breketų sistemą.

Distalinis sąkandis

Kai viršutinis dantų lankas labiau priekinėje padėtyje nei apatinis. Tai gan dažna sąkandžio patologija. Koreguojant distalinį sąkandį dantų tiesinimo kapomis, dažniausiai papildomai reikia nešioti elastikus.

Mezialinis sąkandis

Kai apatinis dantų lankas labiau priekinėje padėtyje nei viršutinis. Ortodontinio gydymo kapomis metu, dažniausiai papildomai reikia nešioti elastikus.
Rezultatas:

Po dantų tiesinimo kapomis:

Efektyviai išspręstos visos ortodontinės problemos
Galima džiaugtis harmoninga, taisyklinga šypsena
Puikus rezultatas visam gyvenimui
Ko tikėtis po gydymo

Atlikus profesionalų ortodontinį gydymą nematomomis dantų tiesinimo kapomis, galima džiaugtis sėkmingai išspręstomis problemomis ir tiesiais dantimis. Tiesa, siekiant užtikrinti rezultato ilgaamžiškumą ir apsaugoti dantis nuo grįžimo į ankstesnę padėtį, pacientas numatytą laiką nešioja palaikomąjį (retencinį) gydymo aparatą – išimamą dantų plokštelę arba iš vidinės dantų pusės fiksuojamą specialų lankelį.

Tapkite mūsų pacientu

Tapti mūsų pacientu nuo šiol – kaip niekad paprasta! Prisiregistruokite prie mūsų klinikos neišėję iš namų.

Daugiau

Paskambinkite jei turite klausimų

Jus išsamiai pakonsultuos draugiški mūsų specialistai.