Dantų implantacija

Dantų implantacija – viena populiariausių dantų atkūrimo procedūrų, leidžianti visapusiškai atstatyti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Dantų implantacijos pagalba:

  • Atkuriama fonetikos, kramtymo ir visos kitos dantų funkcijos
  • Dantys atkuriami labai estetiškai ir natūraliai
  • Sustabdomas žandikaulio kaulo tirpimas
  • Pacientas apsaugomas nuo komplikacijų, kurios gresia neatkūrus dantų

Kam rekomenduojama dantų implantacija?

Ši procedūra rekomenduojama visiems pacientams, netekusiems vieno, kelių ar daugiau dantų. Dantų praradimas tiesiogiai siejasi su sutrikusia kramtymo funkcija ir virškinimo sutrikimais. Taip pat svarbu pastebėti, kad netekus danties, jo vietoje nelieka natūralios apkrovos. Tai sukelia žandikaulio kaulo tirpimą ir gali sąlygoti net veido bruožų pokyčius. Dantų netekę pacientai dažnai atrodo vyresni, nei yra, kompleksuoja dėl išryškėjusių raukšlių aplink burną, įkritusių skruostų. Taip pat pastebima, kad praradus dantį, į jo vietą ima migruoti sveikieji kaimyniniai dantys, todėl kyla ortodontinių problemų.
Dantų implantacija – vienintelis metodas, leidžiantis ne tik kokybiškai atkurti prarastus dantis, bet ir išvengti minėtų komplikacijų ateityje!

Kokios dantų implantacijos galimybės?

  • Vieno danties atkūrimas: 1) Siūlome atlikti vienmomentę danties implantaciją, kurios metu, per vieną vizitą gali būti šalinamas dantis ir į jo vietą įsriegiamas implantas, ant kurio tvirtinamas danties protezas. 2) Jeigu dėl paciento sveikatos sumetimų toks metodas negalimas, atliekama atidėta danties implantacija. Implantas sriegiamas praėjus maždaug 2-3 mėn. po danties šalinimo, žaizdai pilnai sugijus.
  • Kelių dantų atkūrimas: 2 implantai 3-4 dantims – praradus kelis greta esančius dantis, jų atkūrimui užtenka vos 2 implantų. Dantys protezuojami ant implantų tvirtinant dantų vainikėlių tiltą.
  • Visų dantų atkūrimas: 1) 4 implantai visiems dantims – į žandikaulį įsriegus 4 implantus, ant jų fiksuojamas neišimamas protezas. Tai – bene populiariausias metodas visų prarastų dantų atkūrimui! 2) 6-8-10 implantai visiems dantims – jeigu pacientas pageidauja itin stabilios fiksacijos ir 100 proc. kramtymo funkcijos atkūrimo, rekomenduojamas dantų atkūrimas, sriegiant 6, 8, 10 ar daugiau implantų. Dantys ant implantų protezuojami dantų vainikėlių jungtimis. 3) Dantų atkūrimas ant 2 implantų – bene ekonomiškiausias visų dantų atkūrimo metodas. Į paciento žandikaulį įsriegiami 2 implantai. Ant jų tvirtinamas išimamas protezas: jis laikosi itin patikimai ir užtikrina gerą kramtymo, fonetikos ir estetikos funkciją.

Dantų implantacijos eiga

Konsultacijos metu įvertinama paciento dantų būklė, norai bei galimybės, sudaromas gydymo planas.

Pacientas nuskausminamas, pasiruošiama dantų implantacijos procedūrai.

Į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas. Priklausomai nuo pasirinkto metodo, ant implanto tvirtinami laikini protezai.

Implantams sugijus su kaulu, tvirtinami nuolatiniai dantų protezai.

Rezultatas

Po dantų atkūrimo implantais:

Nepriekaištingai atkurta dantų estetika
Galimybė mėgautis mėgstamu maistu
Implantai patikimai tarnaus ištisus dešimtmečius
Dantų priežiūra po procedūros

Po dantų atkūrimo implantais, Jūsų laukia gijimo laikotarpis. Laikantis visų gydytojo rekomendacijų, jis praeis sklandžiai, nekomplikuotai. Atkūrus dantis implantais, ir toliau galite mėgautis mėgstamais patiekalais, užsiimti aktyvia sportine veikla ir kitais kasdieniais malonumais. Implantais atkurtus dantis prižiūrėkite taip pat, kaip natūralius ir 1-2 kartus per metus atlikite profesionalią burnos higieną, kurios metu šalinamos pigmentinės dėmės, kietosios apnašos ir nupoliruojami dantys.

Tapkite mūsų pacientu

Tapti mūsų pacientu nuo šiol – kaip niekad paprasta! Prisiregistruokite prie mūsų klinikos neišėję iš namų.

Daugiau

Paskambinkite jei turite klausimų

Jus išsamiai pakonsultuos draugiški mūsų specialistai.