Kompensuojamas odontologinis gydymas: sužinokite, ar tai priklauso ir Jums!

Valstybinė ligonių kasa kompensuoja dalį dantų gydymo paslaugų. Kai kurios kompensuojamos paslaugos taip pat yra prieinamos ne tik valstybinėse, bet ir privačiose klinikose. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams ligonių kasos visiškai arba iš dalies kompensuoja gydymą iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų. Kviečiame sužinoti, kokias galimybes pacientams teikia Riešės šeimos klinika! Dalinė arba visiška gydymo kompensacija yra skiriama šioms paslaugoms, atliekamoms mūsų klinikoje:
  • Dantų protezavimas. Tai paslauga, kurios metu atkuriami prarasti paciento dantys, siekiant sugrąžinti visavertę dantų kramtymo funkciją. Kompensavimą protezavimui gali gauti pensinio amžiaus asmenys, vaikai iki 18 metų ir asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais. Taip pat asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.Norėdami gauti kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas, turite kreiptis į Riešės šeimos kliniką (jeigu esate prirašytas prie mūsų klinikos). Konsultacijos metu gydytojas odontologas, nustatęs teisę ir dantų protezavimo pagrįstumą bei įvertinęs dantų būklę, protezuojamus dantis ir tai, kad burnos būklė yra tinkama dantims protezuoti  – turi suvesti duomenis į sistemą bei užpildyti atitinkamas formas. Visi duomenys tvarkomi ir registruojami elektroniniu būdu, o Jums neteks vargti papildomai: jokių prašymų gydymo įstaigai ar TLK rašyti ir teikti neturite! Konsultacijos metu būsite informuotas apie teisės gauti kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas įgijimą arba neįgijimą.
  • Vaikų dantų padengimas silantais. Tai svarbi procedūra, kurios dėka galima apsaugoti vaiko dantis nuo ėduonies. Ligonių kasos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo kompensuoja vaikų iki 14-os metų nuolatinių krūminių dantų silantavimo (dantų ėduonies profilaktikai skirtos medžiagos, mechaniškai uždengiančios dantų vageles ir įdubas) procedūrą. Riešės šeimos klinikoje teikiame šią paslaugą ir laukiame mažųjų pacientų!
Daugiau informacijos galite gauti kreipiantis el. paštu info@riesesklinika.lt, telefonais 86 576 69 14 ir 85 246 92 13 (Riešės filialo) bei 86 997 84 06 ir 85 267 53 16 (Baltupių filialo). Esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Tapkite mūsų pacientu

Tapti mūsų pacientu nuo šiol – kaip niekad paprasta! Prisiregistruokite prie mūsų klinikos neišėję iš namų.

Daugiau

Paskambinkite jei turite klausimų

Jus išsamiai pakonsultuos draugiški mūsų specialistai.