Kineziterapija

Kineziterapija – tai viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, kurios veikimo principas – individualiai pritaikytos mankštos, judėjimo pratimai, padedantys gerinti ir palaikyti raumenų, kaulų, širdies kraujagyslių ir kitų organizmo sistemų būklę. Kineziterapijos dėka:

  • Atsistatoma po operacijų / traumų
  • Efektyviai mažinami kūno skausmai
  • Gerinamas pacientų mobilumas
  • Sėkmingai koreguojamas iškrypęs stuburas
  • Ugdoma taisyklinga laikysena ir kūno padėtis
  • Koreguojama netaisyklinga pėdų padėtis

Kam rekomenduojama kineziterapija?

Kineziterapija itin efektyvi, susidūrus su įvairiais sveikatos sutrikimais: griaučių ar raumenų sistemos traumomis, neurologinėmis ligomis, medžiagų apykaitos ir kitais sutrikimais. Taip pat ir profilaktiniais sumetimais: siekiant palaikyti gerą fizinę būklę. Tai ypač aktualu vaikams, nėščiosioms, senjorams.

Kineziterapijos galimybės

Gydomoji mankšta, turintiems nugaros problemų – Jums siūlome mankštą, kuri padės išvengti nugaros negalavimų, įveikti skausmą. Lavinsime kūno raumenis, stiprinsime natūralų raumeninį korsetą, mokysimės nugaros atsipalaidavimo ir tempimo pratimų, diskutuosime Jums rūpimais klausimais. Mūsų gydomoji mankšta nėra intensyvi, todėl joje gali dalyvauti ir rimtų nugaros problemų turintys žmonės, ir senjorai ar tiesiog norintys pastiprinti nugaros raumenis.

Mankštos nėščiosioms – būsimai mamai mankšta yra puiki priemonė nugaros skausmų profilaktikai, raumenų tonuso palaikymui, didėja bendras moters darbingumas, gerėja miegas. Mankšta nėščiosioms skatina teigiamas emocijas, stiprina raumenų jėgą, didina klubų sąnarių amplitudę bei dubens paslankumą, stiprina širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, jutimų sistemas, lavina laikyseną bei gerina vaisiaus kraujotaką.

Mankštos kūdikiui ir mamai – visi norime, kad mūsų vaikai būtų guvūs, linksmi ir, svarbiausia, sveiki. Mankšta yra reikalinga naujagimiams ar tik ropoti pradedantiems kūdikiams. Ji teigiamai veikia kaulų, raumenų sistemą. o kad būtų smagiau kūdikį mankštinsime su mama.

Sveikatinimo mankšta senjorams – mankšta, kurios metu naudojami kamuoliai, gumos, svareliai. Šis pratimų rinkinys skirtas sustiprinti kūną, pagerinti širdies veiklą, ypatingai tinkamas esant raumenų, sąnarių ar stuburo sutrikimams, kartu prijungsime kvėpavimo pratimų, kurie teigiamai veikia širdies kraujagyslių sistemą, kvėpavimo sistemai.Išeisite žvalesni ir su geresne nuotaika.

Mankšta netaisyklingos laikysenos korekcijoms – taisyklinga laikysena yra būtina ne tik kaulų ir raumenų, bet ir kitų kūno organų normaliam funkcionavimui. Laiku juos pastebėjus ir pradėjus taikyti koreguojančias priemones (specialius fizinius pratimus, ortopedines priemones), galima pasiekti gerų rezultatų ir užtikrinti taisyklingą kūno laikysenos vystymąsi, o kartu ir puikų vaiko augimą bei gerą savijautą.

Mankšta vaikams, turintiems kojų deformacijas – netreniruojami kojų, ypač pėdų, raumenys būna silpni, raiščiai atsipalaidavę, todėl pėdos skliautas plokštėja. Efektyviausias pilnapadiškumo koregavimo būdas – fiziniai pratimai, masažas ir grūdinimasis. Treniruotėse vaikas darys kojų pratimus, mankštins pėdą naudodamas kamuoliukus, lazdas, virvę, pieštukus, nestabilius ir nelygius paviršius. Taip pat bus treniruojamas liemuo, nugara, pečių lankas ir rankos – tokiu būdu stiprinamas visas judėjimo ir atramos aparatas, ugdoma taisyklinga laikysena.

Kainoraštis

Kineziterapija

Paslaugos pavadinimas

Registruotiems pacientams

Neregistruotiems pacientams

Individualus užsiėmimas suaugusiems salėje (45min)

25

100 € (registruotiems pacientams – 90 €)

Individualus užsiėmimas vaikams salėje (45min)

25

100 € (registruotiems pacientams – 90 €)

Kinezioteipavimas vienos srities

12

Nugaros masažas suaugusiems (30min)

20

5k. – 90 €
10 k. – 170 €

Nugaros masažas vaikams (30min)

15

5k. – 70 €
10 k. – 130 €

Vibracinis masažas (iki 30min)

15

Kūdikių masažas ir mankšta

25

5 k. – 100 € (registruotiems pacientams – 90 €)

Konsultacija

25

Kineziterapeuto pamoka mamoms su kūdikiais

40

Individualaus kineziterapinio plano sudarymas po individualių mankštų kurso

25

Tapkite mūsų pacientu

Tapti mūsų pacientu nuo šiol – kaip niekad paprasta! Prisiregistruokite prie mūsų klinikos neišėję iš namų.

Daugiau

Paskambinkite jei turite klausimų

Jus išsamiai pakonsultuos draugiški mūsų specialistai.