Kineziterapija

Jums siūlome mankštą, kuri padės išvengti nugaros negalavimų, įveikti skausmą.

GYDOMOJI MANKŠTA, TURINTIEMS  NUGAROS  PROBLEMŲ

Jums siūlome mankštą, kuri padės išvengti nugaros negalavimų, įveikti skausmą. Lavinsime kūno raumenis, stiprinsime natūralų raumeninį korsetą, mokysimės nugaros atsipalaidavimo ir tempimo pratimų, diskutuosime Jums rūpimais klausimais.

Mūsų gydomoji mankšta nėra intensyvi, todėl joje gali dalyvauti ir rimtų nugaros problemų turintys žmonės, ir senjorai ar tiesiog norintys pastiprinti nugaros raumenis.BŪSIMOMS MAMYTĖMS!

Būsimai mamai mankšta yra puiki priemonė nugaros skausmų profilaktikai, raumenų tonuso palaikymui, didėja bendras moters darbingumas, gerėja miegas. Mankšta nėščiosioms skatina teigiamas emocijas, stiprina raumenų jėgą, didina klubų sąnarių amplitudę bei dubens paslankumą, stiprina širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, jutimų sistemas, lavina laikyseną bei gerina vaisiaus kraujotaką.

MANKŠTA KŪDIKIUI+MAMAI


Visi norime, kad mūsų vaikai būtų guvūs, linksmi ir, svarbiausia, sveiki. Mankšta yra reikalinga naujagimiams ar tik ropoti pradedantiems kūdikiams.Ji teigiamai veikia kaulų, raumenų sistemą. o kad būtų smagiau kūdikį mankštinsime su mama.


SVEIKATINIMO MANKŠTA SENJORAMS

Mankšta, kurios metu naudojami kamuoliai, gumos, svareliai. Šis pratimų rinkinys skirtas sustiprinti kūną, pagerinti širdies veiklą, ypatingai tinkamas esant raumenų, sąnarių ar stuburo sutrikimams, kartu prijungsime kvėpavimo pratimų, kurie teigiamai veikia širdies kraujagyslių sistemą, kvėpavimo sistemai.Išeisite žvalesni ir su geresne nuotaika.MANKŠTA VAIKAMS SU NETAISYKLINGA LAIKYSENA

Taisyklinga laikysena yra būtina ne tik kaulų ir raumenų, bet ir kitų kūno organų normaliam funkcionavimui. Laiku juos pastebėjus ir pradėjus taikyti koreguojančias priemones (specialius fizinius pratimus, ortopedines priemones), galima pasiekti gerų rezultatų ir užtikrinti taisyklingą kūno laikysenos vystymąsi, o kartu ir puikų vaiko augimą bei gerą savijautą.

MANKŠTA VAIKAMS, TURINTIEMS KOJŲ DEFORMACIJAS

Netreniruojami kojų, ypač pėdų, raumenys būna silpni, raiščiai atsipalaidavę, todėl pėdos skliautas plokštėja.  Efektyviausias pilnapadiškumo koregavimo būdas – fiziniai pratimai, masažas ir grūdinimasis.

Treniruotėse vaikas darys kojų pratimus, mankštins pėdą naudodamas kamuoliukus, lazdas, virvę, pieštukus, nestabilius ir nelygius paviršius. Taip pat bus treniruojamas liemuo, nugara, pečių lankas ir rankos – tokiu būdu stiprinamas visas judėjimo ir atramos aparatas, ugdoma taisyklinga laikysena.
Kineziterapeutė

Miglė Datenytė


Papildomai po darbų veda kineziterapines sveikatinimo treniruotes įvairaus amžiaus asmenims.KAINORAŠTIS


  • Kineziterapija
Kineziterapija
Paslaugos pavadinimas Vienas kartas Mėnesio abonimentas
Kūdikio ir mamos mankšta (grupinis užsiėmimas) 10 € 50 € (registruotiems pacientams – 45 €)
Nėščiųjų mankšta (grupinis užsiėmimas) 10 € 50 € (registruotiems pacientams – 45 €)
Taisyklingos laikysenos mankšta vaikams (grupinis užsiėmimas) 10 € 50 € (registruotiems pacientams – 45 €)
Individualus užsiėmimas suaugusiems salėje 20 €  80 €
Individualus užsiėmimas vaikams salėje 20 €  80 €
Kinezioteipavimas vienos srities 12 €
Nugaros masažas suaugusiems   20 € 5k. – 90 €
10 k. – 170 €
Nugaros masažas vaikams  15 € 5k. – 70 €
10 k. – 120 €
Vibracinis masažas 15 €
Kūdikių masažas ir mankšta 20 €  5 k. – 90 €
Konsultacija 20  €
Kineziterapeuto pamoka mamoms su kūdikiais 40  €
Individualaus kineziterapinio plano sudarymas po individualių mankštų kurso 25  €

*Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio, kurios gali būti keičiamos be išankstinio informavimo.
Riešės šeimos klinikos tikslas – sveikatos profilaktika ir gydomoji medicina. Siekiame, jog Jūsų šeimos gydytojas taptų Jums patarėju, padedančiu orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuojančiu sveikatos klausimais, stebinčiu lėtinių ligų eigą, padedančiu surasti reikalingą specialistą. Šeimos gydytojas rūpinasi ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.

Tapk pacientu

© Copyright 2018, Expertmedia

Riešės filialas

I-IV. – 7:00 – 18:00
V. – 7:00 – 17:00

Registracija dėl vizito pas gydytoją:
I-V. – 8:00 – 16:00

Ne darbo valandomis, švenčių dienomis medicininė pagalba prisirašiusiems pacientams teikiama Centro poliklinikoje ir Santarų klinikų Vaikų ligoninėje.

info@riesesklinika.lt
86 576 69 14
85 246 9213

Baltupių filialas

I. – 8:00 – 15:00
II. – 8:00 – 18:00
III. – 8:00 – 15:00
IV. – 8:00 – 18:00
V.- 8:00 – 15:00

Ne darbo valandomis, švenčių dienomis medicininė pagalba prisirašiusiems pacientams teikiama Centro poliklinikoje ir Santarų klinikų Vaikų ligoninėje.

info@riesesklinika.lt
86 997 84 06
85 267 53 16