Fizioterapija

Nugaros ir kaklo skausmai?

Magneto terapija

BEMER 3000 – tai moderniausia elektromagnetinės terapijos forma, naujas, saugus fiziologinis sveikatos palaikymo ir jos atstatymo metodas, taikant tiksliai dozuotus pulsuojančius elektromagnetinius laukus.  Šis metodas remiasi naujausiais moksliniais duomenimis ir yra užpatentuotas Europos patentų biure.

BEMER 3000 terapija nukreipta į medžiagų apykaitos procesų fiziologinį reguliavimą, savigydančių kūno mechanizmų paskatinimą, ir taip pat į regeneracinių sugebėjimų aktyvavimą.

Registruotis

Žmogaus organizmas yra save reguliuojanti sistema sugebanti išlaikyti darnų vidaus organų tarpusavio funkcionavimą įvairiose sąlygose. Normaliam biologinės sistemos funkcionavimui reikalingas tam tikras vidinės energijos kiekis, kurios pusiausvyrą dažnai sutrikdo pervargimas, stresas, hipodinamija, traumos ir ligos. Ši energija pasireiškia kaip elektromagnetinės ląstelių ir organų tarpusavio sąveikos. Elektromagnetiniai impulsai reguliuoja vidinę bioenergiją ir normalizuoja arba išsaugo svarbiausias organizmo funkcijas. Organizmo bioelektra (elektromagnetinai impulsai) yra būtina visų organų veiklos koordinavimui, raumenų darbui įskaitant ir širdies raumenį. Tai galima užfiksuoti elektrokardiografu, elektromiografu ir elektroencefalografu.

Mus veikia ne tik vidiniai, bet ir išoriniai, žemės, elektromagnetiniai laukai, kurie taip pat reikalingi normaliam organizmo funcionavimui. Jų trūkumas pastebėtas  kosminių skrydžių metu. Pastaruoju metu kosmonautams yra taikomos profilaktinės procedūros elektromagnetiniu lauku.

KAIP BEMER 3000 VEIKIA ORGANIZMO FIZIOLOGINES FUNKCIJAS?

 • gerina audinių aprūpinimą deguonimi;
 • mažina eritrocitų sukibimo galimybę;
 • mažina kraujo klampumą;
 • reguliuoja ląstelių membranų elektrinius potencialus ir veikia medžiagų apykaitą, aktyvuoja fermentus;
 • intesyvina kraujotaką ir gerina mikrocirkuliaciją;
 • skatina kaulų ir minkštųjų audinių regeneraciją (kaulų lūžių, opų ir žaizdų gijimą);
 • padeda detoksikuoti ir išskirti organizme esančias nuodingas medžiagas.

 KOKIEMS PAKENKIMAMS IR SUSIRGIMAMS ESANT GALI PADĖTI BEMER SISTEMA?

Kadangi šis metodas padeda atstatyti sutrikusią ląstelių funkciją ir pažeistą struktūrą, veikia į medžiagų apykaitą, bei reguliuoja energiją, jis gali būti taikomas šiems susirgimams gydyti:

Kvėpavimo sistemos susirgimai: bronchitas (reabilitacijos fazė), plaučių emfizema, bronchinė astma, plaučių uždegimas (reabilitacijos fazė).

Širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimai: kraujospūdžio sutrikimai, kraujo aprūpinimo sutrikimų ir trombozės prevencija; arterinė hipertenzija, hipotonija, kraujagyslių susiaurėjimai ir spazmai.

Centrinės ir periferinės nervų sistemos ligos: insulto profilaktika, lėtiniai smegenų kraujotakos sutrikimai, išsėtinė sklerozė, galvos skausmai, ūžimas ausyse, depresija, migrenos, miego sutrikimai, funkciniai nervų sistemos sutrikimai, Bechterevo liga, stuburo osteochondrozė, juosmeninės ir kryžmeninės srities nervų šaknelių uždegimai, peties nervinio rezginio uždegimai, sėdmeninio nervo pažeidimai.

Judėjimo aparato ligos: įvairios kilmės skausmai: reumatas, artrozė, artritas; sportinės traumos ir jų reabilitacija; kaulų lūžimų ir žaizdų gijimas, raumenų ir raiščių patempimai, kaulų išretėjimas (osteoporozė), blauzdos opa.

Ausų-nosies ligos: galvos svaigimas, priekinių veido daubų uždegimas, užimas ausyse.

Odos susirgimai: egzema, psoriazė, neurodermitas, spuoguota oda, senatviniai apgamai.

Kiti susirgimai: stresas, menstruacijų ir medžiagų apykaitos sutrikimai, alergija, lėtinio nuovargio sindromas, potencijos sutrikimai, imuninės sistemos sutrikimų gydymas ir jos stiprinimas, augliai ir navikai.


Limfodrenažas

Tai metodas, leidžiantis riebalus iš riebalinio audinio išstumti (pašalinti) į limfą ir taip pagreitinti jų pasišalinimą iš organizmo. Procedūra šiuo aparatu ne tik efektyvi, bet ir maloni. Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas.

Limfodrenažinio masažo metu jausmas, būsena ir savijauta tokia kaip kad Jus masažuotų rankomis – stimuliuoja ir suaktyvina natūralią kraujo cirkuliaciją (kraujotaką). Atsiranda jėgų, energijos, numalšinamas arba visai dingsta skausmas, įsitempimas, sustangrėjimas. Pagerėjus cirkuliacijai pagražėja kojų oda, susivienodina odos spalvos tonusas, neraudonuoja, neberia šalčio ar sausumo spuogelių, oda nebe tokia jautri skutimo ar depiliacijos metu.

Kompresinė terapija naudojama gydyti:

 • Venų varikozei (išsiplėtusios venos)
 • Lėtiniam venų nepakankamumui
 • Venų vožtuvų nepakankamumui
 • Venų stazei (sąstoviui)
 • Potromboziniam venų sindromui
 • Veninės kilmės opoms
 • Patinimams: veninės, limfinės, potrauminės, pooperacinės kilmės
 • Kraujagyslių tonuso pakitimams
 • Pakitimams po skleroterapijos
 • Limfostazei
 • Veninei egzemai
 • Komresinė terapija naudinga trombozių profilaktikai
 • Artritui (tai uždegiminė, sutrikusios medžiagų apykaitos arba degeneracinė liga, pažeidžianti sąnarius).

Gydomasis poveikis:

 • Sumažina spaudimą į venų sieneles
 • Pagerina veninę kraujotaką
 • Padidina slėgį audiniuose (taip sumažina audinių tinimą)
 • Stiprina imuninę sistemą.

Limfodrenažinio masažo metu jausmas, būsena ir savijauta tokia kaip kad Jus masažuotų rankomis – stimuliuoja ir suaktyvina natūralią kraujo cirkuliaciją (kraujotaką). Atsiranda jėgų, energijos, numalšinamas arba visai dingsta skausmas, įsitempimas, sustangrėjimas. Pagerėjus cirkuliacijai pagražėja kojų oda, susivienodina odos spalvos tonusas, neraudonuoja, neberia šalčio ar sausumo spuogelių, oda nebe tokia jautri skutimo ar depiliacijos metu.


Šviesos terapija

Šviesos terapija BIOPTRON veikia natūraliai, palaikydama regeneracines bei balansuojamąsias kūno savybes, ir taip padėdama atsiskleisti paties organizmo sveikimo potencialui. Patekusi į organizmą, šviesos energija skatina biostimuliacijos procesą, kuris organizme teigiamai stimuliuoja įvairius biologinius procesus ir pagerina organizmo veiklą.

Penkiolika metų atliekant klinikinius tyrimus nustatyta, kad ši technologija naudinga ūmioms ir lėtinėms traumoms bei operacinėms žaizdoms konservatyviai gydyti.
BIOPTRON šviesa turi biostimuliuojantį poveikį – veikdama odą, ji stimuliuoja šviesai jautrias vidines ląstelių struktūras ir molekules. Todėl ląstelėse prasideda grandininės reakcijos ir pasireiškia vadinamosios antrinės reakcijos, kurios gali veikti ne tik gydomos odos plotą, bet ir visą organizmą.

BIOPTRON šviesos terapija stimuliuoja ir moduliuoja atstatomuosius, regeneracinius ir žmogaus imuninės sistemos procesus.

Šviesos terapijos nauda grožiui:

 • Atjaunina odą, gerina audinių regeneraciją;
 • Mažina raukšles;
 • Gerina kosmetinių preparatų pasisavinimą;
 • Padeda spręsti odos problemas;
 • Padeda odai pašalinti toksinus;
 • Didina atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui.

Šviesos terapijos nauda gerai savijautai:

 • Stiprina imunitetą;
 • Gerina nuotaiką, padeda nuo depresijos;
 • Gerina miegą;
 • Padeda atsipalaiduoti, mažina stresą;
 • Malšina nugaros ir sąnarių skausmus.

KAINORAŠTIS


 • Fizioterapinės paslaugos
Fizioterapinės paslaugos
Paslaugos pavadinimas Registruotiems pacientams Neregistruotiems pacientams
Magneto terapija 6 € 10 kartų – 54 €
Limfodrenažinis masažas 5 € 6 €
Limfodrenažinio masažo kursas 10 procedūrų 45 € 55 €
Teipavimas 6 € 6 €
Raumenų elektros stimuliavimas (6-12 min.) 7 € 10 €
Raumenų elektros stimuliavimas (3 kartai) 18 € 25 €
Raumenų elektros stimuliavimas (5 kartai) 30 € 45 €
Raumenų elektros stimuliavimas (10 kartai) 50 € 75 €
Ultragarso terapija (3-10 min) 7 € 10 €
Ultragarso terapija (3 kartai) 18 € 25 €
Ultragarso terapija (5 kartai) 30 € 45 €
Ultragarso terapija (10 kartų) 50 € 75 €

*Šiame puslapyje nurodytos kainos yra tik informacinio pobūdžio, kurios gali būti keičiamos be išankstinio informavimo.
Riešės šeimos klinikos tikslas – sveikatos profilaktika ir gydomoji medicina. Siekiame, jog Jūsų šeimos gydytojas taptų Jums patarėju, padedančiu orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuojančiu sveikatos klausimais, stebinčiu lėtinių ligų eigą, padedančiu surasti reikalingą specialistą. Šeimos gydytojas rūpinasi ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.

Tapk pacientu

© Copyright 2018, Expertmedia

Riešės filialas

I-IV. – 7:00 – 18:00
V. – 7:00 – 17:00

Registracija dėl vizito pas gydytoją:
I-V. – 8:00 – 16:00

Ne darbo valandomis, švenčių dienomis medicininė pagalba prisirašiusiems pacientams teikiama Centro poliklinikoje ir Santarų klinikų Vaikų ligoninėje.

info@riesesklinika.lt
86 576 69 14
85 246 9213

Baltupių filialas

I. – 8:00 – 15:00
II. – 8:00 – 18:00
III. – 8:00 – 15:00
IV. – 8:00 – 18:00
V.- 8:00 – 15:00

Ne darbo valandomis, švenčių dienomis medicininė pagalba prisirašiusiems pacientams teikiama Centro poliklinikoje ir Santarų klinikų Vaikų ligoninėje.

info@riesesklinika.lt
86 997 84 06
85 267 53 16