Estetinės procedūros


Riešės šeimos klinika siūlo Jums estetines procedūras. Įprasta manyti, jog grožio procedūros reikalingos tik pagyvenusioms moterims, norinčioms išsaugoti jaunystę. Tačiau estetines procedūras siūlome įvairaus amžiaus tiek moterims, tiek vyrams, norintiems išlaikyti savo odą elastingą, lygią bei gyvybingą.

  • SONOFOREZĖ
  • DARSONVALIZACIJA
  • KRAUJAGYSLINĖ MEZOTERAPIJOS PROCEDŪRA
  • CHEMINIS ODOS ŠVEITIMAS
  • REDERMALIZACIJA
  • BIOREVITALIZACIJA
  • BIOREPARACIJA
  • ODOS PERFORACIJA
  • MEZOTERAPIJA
  • VEIDO VALYMAS ULTRAGARSU
SONOFOREZĖ

Tai veikliųjų medžiagų įvedimas į odą ultragarsu.

DARSONVALIZACIJA

Tai odos stimuliacija impulsine, kintama, sinusoidine, aukšto dažnio, aukštos įtampos, mažo stiprumo srove. Gali būti stimuliuojamos skirtingos žmogaus kūno vietos, kaip pvz. veidas, kaklas, dekoltė, plaukai ir kt., priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato. Procedūros metu gaminasi ozonas, teigiamai veikiantis odos audinius ląstelių lygmenyje.

KRAUJAGYSLINĖ MEZOTERAPIJOS PROCEDŪRA

Tai injekcinės procedūros virš stambiųjų kraujagyslių projekcijų. Procedūros metu suaktyvinama mikrocirkuliacija, limfodrenažinė veikla, pagerinamas audinių aprūpinimas deguonimi ir pagreitinamas metabolizmo produktų pasišalinimas iš organizmo, sustiprinamos kraujagyslių sienelės. Šis procedūra pagerina kitų mezoterapinių procedūrų rezultatus 60 proc.

CHEMINIS ODOS ŠVEITIMAS

Tai kontroliuojamas odos paviršiaus pažeidimas, skatinantis naujos sveikos odos regeneraciją.

REDERMALIZACIJA
Tai injekcinis odos regeneracijos metodas, taikant preparatus hialurono rūgšties pagrindu, į kurių sudėtį įeina metabolikai. Šios procedūros metu atkuriamas dermos sluoksnis. Rekomenduojamas amžius nuo 25 metų. Po procedūros stebima audinių hidratacija, pagerėja odos struktūra bei reljefas, sumažėja raukšlių gylis.
BIOREVITALIZACIJA

Tai injekcinė procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos. Naudojamas preparatas – hialurono rūgštis, kuri veikia odą iš vidaus, pritraukia vandenį, drėkindama ir tonizuodama ją. Po injekcijų veido oda tampa lygesnė, jaunesnė, elastingesnė – išgaunama natūrali veido odos mimika. Kursas priklauso nuo klientės amžiaus.

BIOREPARACIJA

Tai injekcinė procedūra, kurios metu leidžiami preparatai, vadinami bioreparantais. Tai kompleksiniai preparatai, hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rugštimi. Dėl tokios sudėties ir molekulinės struktūros preparatas odoje išlieka iki 3 sav. sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kolageno junginių sintezę.

ODOS PERFORACIJA

Meso-Pen – adatinė sistema, kurios metu odoje atliekama daugiau nei šimtas adatų dūrių, o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų atsiradimą. Nesunku pastebėti, kad po kurio laiko vietose, kur buvo atliktas odos subadymas, žymiai padidėja jos tankumas, elastingumas ir bendra odos būklė.
Mikroadatinė terapija, skirtingai nei dauguma kitų estetinių odos atnaujinimo procedūrų, nežaloja ir nepašalina odos raginio sluoksnio, o tik jį subado – perforuoja. Ši procedūra tiesiogiai stimuliuoja odos baltymų kolageno ir elastino gamybą ir pagerina terapinių ar mezoterapinių medžiagų skverbtį (iki 80%).

MEZOTERAPIJA

Tai injekcinė procedūra, kurios metu į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius lokaliai įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Procedūra atliekama skirtingose žmogaus kūno vietose, priklausomai nuo norimo pasiekti rezultato. Naudojami preparatai yra parenkami invidualiai.

VEIDO VALYMAS ULTRAGARSU

Tai gilus porų išvalymas, naudojant ultragarso bangas. Nuo odos nuvalomos suragėjusios ląstelės, išvalomi inkštirai, išsilygina odos reljefas. Valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje.Riešės šeimos klinikos tikslas – sveikatos profilaktika ir gydomoji medicina. Siekiame, jog Jūsų šeimos gydytojas taptų Jums patarėju, padedančiu orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuojančiu sveikatos klausimais, stebinčiu lėtinių ligų eigą, padedančiu surasti reikalingą specialistą. Šeimos gydytojas rūpinasi ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.


© Copyright 2018, Expertmedia

Riešės filialas

I. – 8.00 – 15.00
II. – 8.00 – 15.00
III. – 8.00 – 15.00
IV. – 8.00 – 15.00
V. – 8.00 – 15.00

info@riesesklinika.lt
86 576 69 14
85 246 9213

Baltupių filialas

I. – 8.00 – 12.00
II. – 8.00 – 12.00
III. – 8.00 – 12.00
IV. – 8.00 – 12.00
V.- 8.00 – 12.00

info@riesesklinika.lt
86 997 84 06
85 267 53 16