INFORMATYVU

informatyvu-roto-virusas-750x300.jpg

Žiemos laikotarpiu daug kalbama kaip apsisaugoti nuo peršalimo ar gripo. Tačiau šaltas oras atpučia ne tik peršalimo ligas, bet ir sudaro palankias sąlygas plisti roto (rota) virusui. Tie, kam teko susidurti su rotavirusine infekcija, žino, kad tai yra ypatingai nepageidaujamas svečias. Roto viruso simptomai dažniausiai pasireiškia vaikams. Suaugusiųjų organizmas turi stipresnę imuninę sistemą, tad šis virusas juos kankina rečiau.


Untitled-1-750x300.png

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas, sėdimas darbas, pervargimas ir panašios priežastys neigiamai veikia mūsų nugaros būklę. Iš pažiūros menki negalavimai ilgainiui gali išsivystyti į rimtus stuburo pažeidimus, todėl svarbu laiku pradėti reabilitacinį gydymą – kineziterapiją, kuri  padeda išvengti nugaros negalavimų bei įveikti skausmą. Kineziterapija apima šias sferas: ortopediją, neurologiją ir širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo ligas. Užsiėmimai gali būti tiek individualūs, tiek grupiniai ir yra skirti bet kokio amžiaus žmonėms – kūdikiams, suaugusiesiems ar senjorams.


riešė-750x300.png

Artėjant naujiems mokslo metams, kasmetinę moksleivių sveikatos apžiūrą atliekantys gydytojai pastebi, kad vis daugėja vaikų, turinčių blogą laikyseną. Statistikos duomenimis, dešimtadalio moksleivių stuburas iškrypęs, o net 80 procentų vaikų turi netaisyklingą laikyseną. Savo vaikų sveikata atsakingai besirūpinantiems tėvams tai gali tapti paniką keliančia naujiena, tačiau gydytojai ramina, kad dėl ydingos laikysenos pergyventi nederėtų, nes tai – įprotis, kurį įveikti galima pasitelkiant kineziterapijos metodus ir kitas gudrybes.


riešės-straipsniui-1-750x300.png

Visiems puikiai žinoma, kad sportas – tikras energijos užtaisas, leidžiantis pagerinti ne tik bendrą savijautą ar kūno formas, bet ir sveikatą. Sportininkai šaltuoju metų laiku dažniausiai renkasi sporto salę, tačiau šalčiams pasitraukus, treniruotes perkelia į lauką. Sporto mėgėjai užplūsta gatves ir parkus vos tik atšilus orams, ir nesiilsi net ir atkeliavus vasaros karščiams. Tačiau gydytojų teigimu, sportas termometro stulpeliui ženkliai šoktelėjus į viršų, gali tapti nemenku iššūkiu organizmui.


riešės-straipsniui-750x300.png

Atbudusi gamta ir į Lietuvą atkeliavusi šiluma ne tik džiugina, bet ir tampa priežastimi, gerokai apsunkinančia šienlige sergančių žmonių kasdienybę. Ši alergija kankina tūkstančius mūsų šalies gyventojų, tačiau dauguma jų šį susirgimą painioja su paprasčiausia sloga. Tyrimų duomenimis, per metus gydytojų alergologų kabinetuose apsilanko vos 1 proc. Lietuvos gyventojų, nors nuo įvairių alergijų kenčia kas trečias. Šienligę ir slogą supainioti iš tiesų labai paprasta, tad kaip sužinoti, ar reikia saugotis konkrečių alergenų?


257573-P4GDKX-669-750x300.png

Menstruacijų metu kiekviena moteris patiria nedidelį diskomfortą, tačiau kai kurioms šis laikotarpis tampa tikra kančia. Tyrimų duomenimis, per menstruacijas stiprius pilvo, galvos, raumenų skausmus, pykinimą ar silpnumą patiria beveik kas antra moteris. Šios nemalonios problemos kelioms dienoms sutrikdo įprastinį gyvenimo ritmą – tenka gerti vaistus, atsisakyti aktyvios veiklos ir kiek įmanoma ilgiau likti lovoje. Dauguma moterų susitaiko su esama padėtimi, nes nežino, kad kovoti su nemaloniais pojūčiais – įmanoma ir netgi būtina.


O6NKSI0-1-750x300.png

Nors naujausių mokslinių tyrimų duomenimis, vidutinė moterų gyvenimo trukmė ilgėja, itin didelį nerimą kelia kiti statistiniai duomenys – palaipsniui daugėja gimdos kaklelio vėžio atvejų. Dėl šios priežasties sveikatos priežiūros specialistai siekia paskatinti moteris nelikti abejingomis ir aktyviai dalyvauti valstybės lėšomis finansuojamose gimdos kaklelio vėžio precencinėse patikrinimo programose ir pasiskiepyti. Gydytojai akcentuoja, kad nors skiepytis prasminga bet kurio amžiaus moterims, geriausia tai padaryti ankstyvoje paauglystėje, iki lytinio gyvenimo pradžios.Riešės šeimos klinikos tikslas – sveikatos profilaktika ir gydomoji medicina. Siekiame, jog Jūsų šeimos gydytojas taptų Jums patarėju, padedančiu orientuotis sveikatos sistemoje, konsultuojančiu sveikatos klausimais, stebinčiu lėtinių ligų eigą, padedančiu surasti reikalingą specialistą. Šeimos gydytojas rūpinasi ne tik gydymu, bet ir sveikatos išsaugojimu bei gerinimu, ligų profilaktika.


© Copyright 2018,

Riešės filialas

I. – 8.00 – 19.00
II. – 8.00 – 19.00
III. – 7.00 – 19.00
IV. – 8.00 – 19.00
V. – 7.00 – 17.00

info@riesesklinika.lt
86 576 69 14
85 246 9213

Baltupių filialas

I. – 8.00 – 18.00
II. – 8.00 – 18.00
III. – 8.00 – 18.00
IV. – 8.00 – 18.00
V.- 8.00 – 17.00

info@riesesklinika.lt
86 997 84 06
85 267 53 16